Partneři

Metroprojekt

Metroprojekt

Metroprojekt - to není jen pražské metro, i když je to nepochybně stavba, díky které tato společnost vznikla, na které se rozvinula a která založila její věhlas. Při práci na projektech metra však získala něco ještě důležitějšího, nežli jen uznání laické i odborné veřejnosti - zkušenosti.
Helika

Helika

Helika byla založena v roce 1990 s cílem poskytovat celé spektrum služeb a činností v oblasti architektury, projektování a inženýrské činnosti ve všech fázích investiční výstavby. Od roku 2004 působí také na Slovensku. V roce 2004 se stala součástí nadnárodní skupiny Obermeyer, jedné z největších projekčních kanceláří v Německu a působí po celém světě.
NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV

Národní památkový ústav je odbornou a výzkumnou organizací státní památkové péče s celostátní působností řízenou ministerstvem kultury. Zajištuje a vykonává základní i aplikovaný vědecký výzkum a další odborné, pedagogické, vzdělávací, publikační a popularizační činnost směřující k zajištění kvality a odbornosti v péči o kulturní památky a památkově chráněná území.
Siemens

Siemens

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v Česku. Přes 120 let je Siemens nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. Vytváří 10,5 tisíce pracovních míst, což jej řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, produkty a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru v oblasti energetiky, zdravotnictví, průmyslové a veřejné infrastruktury a informačních technologií.
Elvyka

Elvyka

Komplexní řešení v oblasti slaboproudých, silnoproudých rozvodů a zařízení do 1000 V. Elvyka je na trhu již od roku 1997, od té doby přesně víme, co se osvědčilo, co nefunguje a jak to udělat tak, aby byl výsledek co nejlepší. S tím přichází samozřejmě úspora času a peněz.
Němec Polák

Němec Polák

Společnost NĚMEC POLÁK, spol. s r.o. byla založena v roce 1993, v roce 1997 byly přesunuty všechny aktivity společníků pod hlavičku firmy. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby v oboru projektování, návrhů a posouzení stavebních a nosných konstrukcí. Od počátku existence společnosti jsme se zaměřili na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, flexibilitu při hledání konceptu nosné konstrukce, kvalitní statické řešení a vysokou odbornou úroveň.
ZKM

ZKM

Firma ZKM Praha s.r.o. je Vaším dobrým partnerem v oblasti stavby domu, zejména v oblasti tepelné techniky a vytápění budov, sanitární techniky, vzduchotechniky a elektro rozvodů. Zajistíme Vám komfortní vytápění pro každou Vaši nemovitost, nejen rodinný dům, ale i pro bytové domy, komerční prostory, průmyslové objekty a další.
AMADA

AMADA

Inženýrská a realitní kancelář AMADA Praha s.r.o. byla založena roku 2002 s cílem proniknout do developerské oblasti s novými a moderními projekty. V současné době se AMADAPraha s.r.o. může pochlubit působivými výsledky, jejichž pojítkem jsou přitažlivé lokality, originalita staveb a spokojení klienti.
ZAKK-Hledání veřejných zakázek pro architekty

ZAKK-Hledání veřejných zakázek pro architekty

Pomáháme podnikatelům jako Vy získat veřejné zakázky. Od hledání veřejných zakázek po pomoc při sestavování nabídky Vás provedeme světem veřejných zakázek. Poradíme Vám, jak se zorientovat v seznamech zakázek a jak porozumět zadávací dokumentaci. Spojme se ještě dnes.
Profesionální tvorba a správa webových aplikací - Netclick s. r. o.