O nás

02-m-p-a-d-up

Architektonický atelier Masák&Partner – jsme mladý a dynamický atelier, který se pohybuje na trhu od roku 1996.

Zakládáme si na své cti, spolehlivosti a ochotě, profesionální prací a individuálním přístupem usilujeme o spokojenost svého klienta. Na nejvyšší možné úrovni se snažíme propojovat jeho požadavky, invenci při tvůrčí činnosti a technické možnosti pro realizaci projektů.

V průběhu let jsme prošli stabilizací a výrazným rozšířením. Dnes zahrnujeme 15 stálých členů a rozsáhlý okruh externistů. Nejen pro svůj rozsah, ale i díky nabytým zkušenostem a vytrvalosti jsme dnes připraveni podílet se na náročných projektech nejrůznějšího zaměření.

Atelier se soustředí zejména na zprostředkování komplexních služeb klientovi, od spolupráce při developerské činnosti, zaměření (které provádíme vlastními silami), zpracování studie proveditelnosti projektu a ekonomické rozvahy, přes projekční práce až po poradenství, řešení poruch, zpracování posudků a ve vybraných případech zajišťujeme i provádění vybraných staveb. Jádrem atelieru jsou však projekční práce. Související činnosti jsou externě zadávány renomovaným a spolehlivým spolupracovníkům.

Flexibilita a široké spektrum možností atelieru jsou postaveny na fungující struktuře, která se opírá o mladý a zkušený tým lidí pracujících v jednotlivých odděleních projekce, technického dozoru, modelů a project managementu.

Projekty Masák&Partner se vyznačují nekonvenčností a hledáním nových možností a postupů, vždy ovšem s důrazem na to, že architektura není cílem, nýbrž prostředkem.

 

Profesionální tvorba a správa webových aplikací - Netclick s. r. o.