Novinky

Dotace programu IROP 3.1 z roku 2016 - doporučení přidělení dotací pro naše projekty

2.2.2017

Všechny naše projekty pro výzvu IROP 3.1 z roku 2016 byly doporučeny k přidělení dotace. Jedná se o tyto projekty: Projektová dokumentace stavebních úprav a areálu Národní kulturní památky kostela svatého Bartoloměje v Kolíně, Projekční práce – Revitalizace zámeckého areálu ve Slatiňanech a Revitalizace Národní kulturní památky selského dvora „U Matoušů“ v Plzni Bolevci.

Památka roku 2015

22.6.2016

Vážení, rádi bychom se s Vámi podělili o zprávu, že náš projekt Památkové obnovy komplexu krumlovských klášterů sestávající se z bývalého minoritského kláštera a kláštera sv. Kláry získal ocenění Památka roku 2015. Více na: http://www.historickasidla.cz/…dnoceni.html

Ocenění Stavba roku Plzeňského kraje 2015

22.6.2016

Vážení, rádi bychom se s Vámi podělili o zprávu, že náš projekt Památkové obovy hospodářského dvora v Plasích získal cenu Stavba roku Plzeňského kraje 2015 v kategorii Rekonstrukce budov. Více na http://www.stavbarokupk.cz/…-stavby.aspx

Prohlášení ve věci předání projektové dokumentace NKP Libušína

11.12.2015

Vzhledem k informacím uvedeným ve zpravodajství České televize dne 9.12.2015 uvádíme na pravou míru sdělení o předání projektové dokumentace k rekonstrukci NKP Libušína. Projektová dokumentace byla zadavateli předána v nadstandardní kvalitě a v řádném termínu. Problémy s výběrem zhotovitele jsou zapříčiněny chybnou zadávací dokumentací a společnost Masák & Partner za ně nenese žádnou odpovědnost. 

Podzim ve znamení dokončených projektů

31.8.2015

Rádi bychom se s Vámi podělili o skutečnost, že s koncem léta jsme dokončili a úspěšně zkolaudovali několik projektů. Konkrétně se jedná o Rekonstrukci hospodářského dvora v Plasích, které nyní slouží jako Centrum stavitelského dědictví Národního technického muzea. S výročím 600 let od úpálení Mistra Jana Husa je již otevřeno Centrum Mistra Jana Husa v Husinci, v jeho rodném domě, jehož součástí je i interaktivní expozice. Podíleli jsme se také na celkové rekonstrukci Národního hřebčína v Kladrubech nad Labem, konkrétně na části Josefov a závěrečnou tečkou je dokončení několikaletého autorského záměru v budování jedinečného rezidentního bytového komplexu v samém srdci Národního parku Šumava, Šumavský dvůr.

Podrobnosti o jednotlivých projektech naleznete na našem webu v sekci Reference. 

Již se těšíme jak nabyté zkušenosti zhodnotíme v budoucích projektech.

Profesionální tvorba a správa webových aplikací - Netclick s. r. o.